Gāzes sildītāji

Gāzes sildītāji

Mēs piedāvājam

Terašu gāzes sildītāji Lietojami ārpustelpu vai labi ventilējamu telpu apsildīšanai (terases, vasaras dārzi, āra kafejnīcas un arī lielas iekštelpas ar augstiem griestiem un labu ventilāciju). Paredzēts kā portatīvs āra telpu sildītājs. Sildītāja augšpusē atrodas infrasarkanais gāzes deglis, kas izstaro siltumu. Virs tā novietotais reflektors to atstaro un siltums ar infrasarkano starojumu tiek virzīts uz leju. Tas līdzīgi kā saule apsilda zem tā atrodošos objektus (cilvēkus, dzīvniekus, priekšmetus un arī gaisu - konvekcijas ceļā). Ekspluatācijā droši un vienkārši lietojami. Aprīkoti ar jaudas regulatoru, dzirksteles aizdedzi un drošības sistēmu, kas atbilst Eiropas standartiem. Drošības sistēma automātiski atslēdz gāzes padevi pie liesmas nodzišanas vai cita defekta, kas traucē tā darbību. Darbojas ar sašķidrināto gāzi (balonos)

Gāzes pūtējs

Ideāls variants celtniecības telpu, angāru un noliktavu apsildīšanai un žāvēšanai. Palīdzēs ikvienam celtniekam ziemas apstākļos strādāt siltās un patīkamās telpās. Ļaus ikvienai žūstošai vielai nožūt ātrāk , un panākt ātrāku rezultūta iegūšanu.Komplektēts ar gāzes spiediena regulatoru un lokano gāzes cauruli balona pievienošanai. Iespējams pievienot 27l , 46l, 50l un 79l balonus, kā arī iespējams pasūtīt speciālu sadalītāju kas ļauj pieslēgt 3 gāzes balonus ķēdē, tādejādi pagarinot nepārtrauktu degšanu līdz 3 reizēm. Īpaši ērti tas ir atstājot sildītāju darboties uz nakti – nav jauztraucas ka beigsies gāze un objekts būs auksts un mitrs. Aprīkots ar termostatu, kas ļaus iestatīt Jums vēlamo temperatūru.

Terases gāzes sildītājs Piramīda

Sildītāja darbības diapazons ir 3 metri diametrā. Unikāls dizaina elements, jo sildītājs deg ar atklātu liesmu stikla kolbā, tādejādi radot romantisku gaisotni. Komplektēts ar gāzes spiediena regulatoru un lokano cauruli gāzes balona pievienošanai. Sildītāja balstam ir piestiprināti ritenīši, kas to padara viegli pārvietojamu. Nerūsējošā tērauda korpuss.

Terases gāzes sildītājs – laterna

Sildītāja darbības diapazons ir 9 metri diametrā. Sildītājā paredzēta vieta kur ievietot 27 litru, 11 kg gāzes balonu. Komplektēts ar gāzes spiediena regulatoru un lokano gāzes cauruli balona pievienošanai. Sildītāja balstam ir piestiprināmi ritenīši, kas to padara viegli pārvietojamu. Ritenīši ir vienkārši uzliekami un noņemami. Sildītāju iespējams viegli saīsināt, līdz augstumam 1,55 m, tādejādi to padarot viegli transportējamu neizjaucot. Nerūsējošā tērauda korpuss ar galvanizētu un krāsotu tērauda pamatni.

Telpu sildītāji Infrasarkanais gāzes sildītājs ar keramikas šūnu degli

Lietojams vaļēju vai labi ventilējamu telpu apsildei (darbnīcās, garāžās, būvobjektos, noliktavās, siltumnīcās u.c. telpās) un priekšmetu tiešai sildīšanai. Sadegot gāzei uz keramiskās sildvirsmas, tas izstaro siltumu un apsilda objektus, kas atrodas tās infrasarkanā starojuma ceļā, kā arī konvekcijas ceļā sasilda gaisu. Darbības zona vērsta virzienā, kur tiek pagriezta sildvirsma. Pateicoties mazai siltuma inercei un tiešai siltuma iedarbībai tas ir ekonomisks un ātrs veids kā pievadīt siltumu tikai vajadzīgajā vietā. Ekspluatācijā drošs un ērti lietojams. Aprīkots ar jaudas regulatoru un drošības sistēmu, kas automātiski atslēdz gāzes padevi pie liesmas nodzišanas vai cita defekta, kas traucē tā darbību. Stiprināms uz 5; 27 vai 50 litru gāzes balona ar komplektā esošu stiprinājumu. Viegli uzliekams, kā arī noņemams. Komplektēts ar gāzes spiediena regulatoru un lokano gāzes cauruli, balona pievienošana

Katalītiskais gāzes sildītājs – kamīns

Paredzēts dzīvojamo vai sadzīves telpu apsildei, kur uzturas cilvēki vai dzīvnieki (dzīvokļi, veikali, ofisu telpas, darbnīcas, u.c. telpas). Sildītājs darbojas gāzi pārveidojot siltumā ar katalīzes palīdzību. Katalītiskā sadegšana ir perfekta, tā minimāli patērē skābekli, neveido dūmus, toksiskās gāzes un citus sadegšanas produktus, atšķirībā no sildītājiem ar atklātu liesmu. Sildītājam nav nepieciešams dūmvads. Patērētās enerģijas atdeve ir tuvu 100 %. Apsildes platība līdz 40 m2 . Aprīkots ar jaudas regulatoru, dzirksteles aizdedzi un drošības sistēmu, kas atbilst standartiem. Drošības sistēma automātiski atslēdz gāzes padevi pie liesmas nodzišanas vai cita defekta, kas traucē tā darbību, kā arī pārtrauc sildītāja darbību, ja skābekļa daudzums telpā samazinājies zem pieļaujamās normas. Darbojas ar sašķidrināto gāzi (balonos). Sildītājā paredzēta vieta kur var ievietot 27 litru, 11 kg gāzes balonu, bet var lietot arī 50 litru balonu. Komplektēts ar gāzes spiediena regulatoru un lokano gāzes cauruli balona pievienošanai. Pa 3600 rotējoši ritenīši nodrošina vieglu un ātru pārvietošanu.

Infrasarkanais gāzes sildītājs – kamīns

Paredzēts labi ventilējamu telpu apsildei. Apsildes platība līdz 55 m 2 . Ekspluatācijā drošs un ērti lietojams. Aprīkots ar jaudas regulatoru, dzirksteles aizdedzi un drošības sistēmu, kas automātiski atslēdz gāzes padevi pie liesmas nodzišanas vai cita defekta, kas traucē tā darbību, kā arī pārtrauc darbību, ja skābekļa daudzums telpā samazinājies zem pieļaujamās normas. Sildītājā paredzēta vieta kur ievietot 27 litru, 11 kg gāzes balonu, bet to var lietot arī ar 50 l balonu. Komplektēts ar gāzes spiediena regulatoru un lokano gāzes cauruli balona pievienošanai. Balstīts uz ritenīšiem. Viegli un ātri pārvietojams

Vispārīga informācija:

  • Preces bildei ir informatīvs raksturs, un tas var nenozīmīgi atšķirties, bet informācija preces aprakstā ir vispārīga.
  • Pirms sākat iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju. Preci lietojiet tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem un uzglabāšanas noteikumiem.
  • Ja pēc iepazīšanās ar preces aprakstu un specifikāciju Jums vēl ir kādas neskaidrības par preces uzstādīšanu vai lietošanu, lūgums sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni +371 28107624
Veids Daudzums
Gāzes pūtējs
Piramīda
Laterna
Portatīvais
Katalītiskais
Infrasarkanais