Gāzes baloni

Gāzes baloni

Mēs piedāvājam

Mēs piedāvājam kvalitatīvu, ekoloģiski tīru sašķidrināto naftas gāzi, propānu vai propāna butāna maisijumu Propāns – augstvērtīgs produkts ar 95 % propāna saturu. Gāze balonos piemērota lietošanai iekštelpās un ārā, ja gaisa temperatūra nav zemāka par -30°С. Propāna-butāna maisījums piemērots lietošanai iekštelpās un ārā, ja gaisa temperatūra nav zemāka par 0°С.

5 l gāzes balons

5 l gāzes balonus izmanto nelielām gāzes plītīm, gatavojot ēdienu pārgājienu laikā vai vasarnīcā. Tos ir viegli lietot un pārnēsāt.

27 l gāzes balons (izplatīts ES valstīs)

27 l gāzes balonus plaši izmanto sadzīves vajadzībām un gāzes plītīm un griliem, kā arī mūsu piedāvātajiem gāzes sildītājiem.

46 l gāzes balons

Plaši izmanto ceļu segumu kausēšanas darbos, celtniecībā – mīksto jumta segumu kausēšanas darbos, celtniecības telpu apsildei ziemā, Savu popularitāti iekarojis ar to ka ir ļoti ērts ekspluatācijā, jo tam ir rokturi balona vieglākai pārvietošanai.

50 l gāzes balons

50 l gāzes baloni joprojām tiek izmantoti sadzīvē un celtniecībā, tomēr tos pamazām nomaina 27 l un 46 l gāzes baloni.

80 l gāzes balons

80 l gāzes baloni visbiežāk tiek izmantoti nelielu dzīvojamo un ražošanas telpu apsildei, ražošanas vajadzībām, kā arī celtniecībā un rūpniecībā.

Vispārīga informācija:

  • Preces bildei ir informatīvs raksturs, un tas var nenozīmīgi atšķirties, bet informācija preces aprakstā ir vispārīga.
  • Pirms sākat iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju. Preci lietojiet tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem un uzglabāšanas noteikumiem.
  • Ja pēc iepazīšanās ar preces aprakstu un specifikāciju Jums vēl ir kādas neskaidrības par preces uzstādīšanu vai lietošanu, lūgums sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni +371 28107624
Gāzes balonu tilpums Gāzes balonu daudzums
5L
27L
46L
50L
80L